ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

24 Tv HD izle

İsim ES MEDYA
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 473 24 00
Adres http://www.yirmidort.tv

24 Tv Yayın Akışı

24 TV CANLI İZLE

Esmedya bünyesinde 24 Ocak 2007 tarihinde kurulan 24 TV, İstanbul merkezli bir televizyon kanalıdır. Ethem Sancak bu kanalın imtiyaz sahibidir. Ülkemizin milli kanallarından bir tanesidir. Bu kanal Uzan Medya Grubu bünyesinde Max Haber isimiyle kurulmuştur. Yayın hayatına Star Haber 24 olarak bir müddet devam etmiştir. Bu kanal bir süre yayın hayatına devam ettikten sonra kapanmıştır. Daha sonra 2007 seneninde Ermeni yazar Hrant Dink’in öldürülmesi ile yazarın cenaze merasimi, Boldu Dağı tünelinin açılışı ve Hükümetimizin Irak’a müdahalesi konuları ile 24 Ocak’ta yayın hayatına canlı yayın olarak yine başlamıştır.

24 TV TELEVİZYON KANALI NASIL İZLENİR?

Uydu alıcısından bu kanal izleyebilmektedir. İçerisinde spordan hayata, kültür muhtevalı programlardan sanat programlarına kadar çok sayıda televizyon programı yayınlanmaktadır. Uydu cihazlarından 12294 frekansı ile 24 TV izlemek olasıdır. HD izlemek isteyenler ise frekans bölümüne 12310 yazmalıdır. Ayrı olarak çeşitli web sayfalarından canlı olarak bu kanalı izleme olanağı bulunmaktadır. Ayrı olarak Digitürk 40. Kanal, D-Smart 34. Kanal, Teledünya 47. Kanal, TiviBu 36. Kanal ve Kablo TV 59. Kanalda 24 TV televizyon kanalını izleme olanağınız bulunmaktadır. Sabahın ilk saatlerinden gece yarılarına kadar bu kanalda çok sayıda muhteva yayınlanmakta ve izlemektedir. Çok zengin içerikli programlar yayınlanmaktadır.

24 TV TELEVİZYON KANALI PROGRAMLARI HAKKINDA

24 TV güne “Uyandırma Servisi” programı ile başlamaktadır. Bu programı yeniden haber programları izlemektedir. “Günün Manşeti” yine bu kanalda yayınlanan en sevilen haber programlarından bir tanesidir. Genel olarak haber programı yayınlanan bu kanalda yine “Akşam Haberleri” sıklıkla izlenmektedir. Haber programları “Editörden”, “Dünya Hali”, “Moderatör Gece”, “Sual Yorum”, “Hafta Sonu Gün Ortası”, “Haber Bülteni”, “Gece Raporu”, “Çıkış Yolu” şeklinde devam ediyor.

Tabii ki bu kanalda sadece haber programları yayınlanmamaktadır. Tarihten, spora kadar kişileri bilgilendirecek çok yararlı değişik programları da bulunmaktadır. Televizyon programları ise “Vaktin Ruhu” programı Zeynep Türkoğlu sunumu ile, “Günün Manşeti” programı Murat Çiçek ve Hikmet Genç sunumu ile, “Doğrusu Ne?” programı İbrahim Güneş sunumu ile, “Kayıt Dışı” programı Beyza Hakan ve Ertan Özyiğit sunumu ile, “Global Oyun” programı Selim Atalay sunu dahi, “An ve Vakit” programı Koray Şerbetçi sunumu ile, “Sıhhat Merkezi” programı Meral Karadağ sunumu ile, “8. Etap” programı Murat Öztürk sunumu ile, “Bu Ülke” programı Belkıs Kılıçkaya sunumu ile, “24 Portre” programı Zeynep Türkoğlu sunumu ile, “Reel Ekonomi” programı Sadi Özdemir sunumu ile, “24 Kafe” programı Kristal Aktürk sunumu ile, “Kahve Molası” programı Beyza Hakan sunumu ile, “Hava Vaziyeti” programı Eldebiran Ayan sunumu ile”, “Modaretör” programı Helin Aslan, Kaan Yakuphan, Ardan Zentürk sunumu ile, “Akşam Haberleri” programı Hakan Yakuphan sunumu ile, “Moderatör Haftasonu” programı İbrahim Güneş ve Kahraman Poyrazoğlu sunumu ile, “Haftasonu Gün Ortası” programı İlknur Sağlam ve Ebru Doğan sunumu ile, “Hafta Sonu Akşam Haberleri” programı Helin Aslan ve Serkan Bayram sunumu ile, “Haber Bülteni” programı İlknur Sağlam sunumu ile, “Tekno Alan” programı Merve Maviş Sunay sunumu ile, “Haber Bülteni” programı Serkan Bayram sunumu ile, “Hasta Sonu Haber Bülteni” İlknur Sağlam ve Ebru Doğan sunumu ile, “Hafta Sonu Hava Vaziyeti” programı ise Eldebiran Ayan sunumu ile 24 TV televizyonunda ekranlara gelmektedir.

 

24 TV televizyon kanalını resmi web sitesi üzerinden de canlı yayın olarak izleme olanağınız bulunmaktadır. Ayrı olarak kanalın Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medyalarda hesapları bulunmaktadır. Aktüel olarak yayın akışı hakkında bu kanallar aracılığı ile de bilgi edinebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.