ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Beyaz Tv HD

İsim Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yay. San. ve Tic. A.Ş.
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
Telefon 0 312 333 33 00
Adres http://www.beyaztv.com.tr

BEYAZ TV CANLI İZLE

Yayın hayatına 24 Mayıs 2010 tarihinde başlayan Beyaz TV, Ankara merkezli bir ulusal televizyon kanalı olarak yayın hayatına hali hazırda devam etmektedir. Kanalın sahibi olan Osman Gökçek, bu arada kanalın Genel Yayın Yönetmenliği görevini de yürütmektedir. Beyaz TV yayın alanı sadece ülkemiz ile hudutludur. Televizyon kanalının tam ismi ise, Beyaz Televizyonu’dur. Haber editörlüğü görevinde Murat Erçin bulunmaktadır. Yenimahalle Ankara merkezli olsa da İstanbul’da da Beyaz TV kanalına ait bir stüdyo bulunmaktadır. İnternet sitemizden Beyaz TV konusunda hem yayın bilgilerine hem de bir hayli bilgiye erişebilirsiniz.

BEYAZ TV TELEVİZYON KANALI NASIL İZLENİR?

Beyaz TV televizyon kanalı hem canlı olarak televizyondan, hem bilgisayardan hem de mobil olarak cep telefonu veyahut tabletlerden izlenebilmektedir. Kanalın kendi internet sitesi dışında değişik canlı yayın yapan web sitelerinden de izlemek olasıdır. Aynı vakitte kanalın mobil ortamda izlenme olanağı da bulunmaktadır. İnternete bağlı olmak Beyaz TV izlemek için yeterli bir kriterdir. Mobil uygulama ile programlar ile ilgili hem bilgi sahibi olunabilir hem de en aktüel bir şekilde yayın akışına ulaşabilir. Haber bültenleri ve bu kanalda yayınlanmış olan tüm programlar kesintisiz ve kaliteli görüntü ile mobil olarak da izleyebilmektedir. Sloganı olan Hayatın Rengi sloganına uygun olarak Beyaz TV, hizmet vermeye devam etmektedir. Televizyonlarda ise, Türksat 4A 12380 frekansı ile, V (dikey) Batı kutuplaşma, 27500 symbol rate ve 3/6 fec. İle Beyaz TV televizyon kanalına erişmek olasıdır. Aynı vakitte D-Smart 40. Kanalda, Teledünya 36. Kanalda, Tivibu 31. Kanalda, Digitürk 36. Kanalda, Kablo TV 35. Kanalda ve Turkcell TV Plus 3. Kanalda izleme olanağı bulunmaktadır. Uygu üzerinden Beyaz TV’ye erişemiyorsanız, uzaktan kumanda ile bu kanalı bulmanız çok kolay. Menü veyahut Setup yazan düğmelerden giriş yaparak Beyaz TV kanalına erişmek çok kolay bir işlemdir. Kanal Arama, Manuel Arama, El ile Arama gibi televizyonlarda değişik şekilde adlandırılan menü isimleri ile frekans bilgilerine 12380 yazdığınızda Beyaz TV kanalına erişebilir ve izlemeye başlayabilirsiniz. Frekans bilgilerinden sonra simge oranı, kutuplaşma ve Fec kodunun da girilmesi gerekmektedir.

BEYAZ TV TELEVİZYON KANALI PROGRAMLARI İLE İLGİLİ

Beyaz TV televizyon kanalında politik, haber, spor, magazin, hayat, sıhhat, güncel, aktüel, dizi, iş dünyası, dini, gezi, ekonomi ve eğlence alanlarında çok sayıda televizyon programı yayınlanmaktadır. Politik konulu programlar; Dinamit, Ortak Akıl, Sürmanşet, Ne Var Ne Yok, 7. Gün programları bulunmaktadır. Haber programlarında ise, Beyaz Ana Haber, Hafta Sonu Ana Haber ve Uyan Türkiyem programları yayınlanmaktadır. Spor alanında da Beyaz TV televizyon kanalında Beyaz Futbol ve Derin Futbol programları yayın hayatına aktüel spor konuları ile devam etmektedir. Magazin de Beyaz TV’de yer alan konular arasındadır. Hafta içi her sabah magazin alanında Söylemezsem Olmaz programı ekranlara gelmektedir. Beyaz TV’nin hayata konusunda programları ise Uzat Elini ve Hayatta Her Şey Var programlarıdır. Sıhhat alanında da Beyaz TV televizyon kanalında Sıhhat Vakiti ve İyi Ki Varsın televizyon programları bulunmaktadır. Güncel manada Yok Artık ve Giji-Hal programları Beyaz TV ekranlarında görüntülenirken, aktüel konu başlığında ise Her Açıdan ve Tweet Dünyası programları bulunmaktadır. Bir dönem oldukça izleyen Sakarya Fırat televizyon dizisi Beyaz TV Ekranlarında izleyiciler ile buluşmaktadır. Ekopazar programı ile iş dünyasından bilgiler seyircilere aktarılmakta ve Kur’an-i Kerim Cüz programı ile de dini bilgiler verilmektedir. Belma Belen’le Geziyoruz, Marka Şehirler programları da gezi ve ekonomi temalarında bu kanalda sunulan programlar arasında bulunmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.