ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Fox Tv HD

İsim Huzur Radyo TV A.Ş.
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 414 90 00
Adres http://www.fox.com.tr

SAVAŞÇIKalan Süre : YASAK ELMA - TEKRAR

FOX TV CANLI İZLE

Avustralya’da doğmuş, Avustralya’da gazeteciliğe başlayıp medya patronluğuna Amerika’da devam eden dünyanın 73. Zengini olan Rupert MurdochFox Tv’yi News Corporation şirketi altında kurmuştur. 9 Ekim 1986’dan bu yana Amerika ve takip eden senelerde dünya ülkelerinde yayın yapan FOX TV, Türkiye’deki faaliyetlerine 24 Şubat 2007 tarihinden itibaren başlamıştır. Amerikan firmasının Türkiye’de İhlas Holding’in medya uzuvu olarak yayın yapmakta olan TGRT’nin yayın ve isim haklarını almasıyla FOX TV Türkiye olarak yayınlanmaya başlamıştır.

FOX TVher seneye has hazırladığı sloganları ile Türkiye’deki hedef kitlesine çeşitli yarışmalar, diziler ve programlarla erişmek üzere çalışmalar yapmıştır. Tüm medya kanallarının merkezinin İstanbul olduğu gibi FOX TV de Zeytinburnu’nda bulunmaktadır. 

FOX TV SATILDI

Son olarak Türkiye’de ve kimi ülkelerde yayın yapan FOX TV 2017 seneninde Rupert Murdoch tarafından dünyanın en büyük film şirketlerinden biri olan Walt Disney tarafından satın alındı.

FOX TV’NİN KURULUŞUNDAN GÜNÜMÜZE SLOGANLARI

24 Şubat 2007’de yayın hayatına başlayan FOX TV ilk çıkış sloganı Hayata Foxlanın Fox’tu. 15 Mayıs 2009 seneye kadar bu sloganı kullandı. 19 Mayıs 2009’da “Sen de Katıl” sloganını kullanmaya başlayan FOX TV, 2011 Eylül ayından itibaren ise “Hepimiz FOX izliyoruz” sloganı ile yayın hayatına devam etti.

2012 seneye gelindiğinde ise kullandığı slogan “5 Yıldır Fox İzliyoruz” oldu. Eylül 2013’ten Haziran 2015’e kadar kullanılan slogan ise “Ailemizin Ekranı” oldu. 2015 seneyin yaz dönemini kapsayan sloganı Yaz Her Haliyle Fox’ta Güzel” olarak karşımıza çıktı. 2015 seneyin Eylül ayından itibaren “Şimdi FOX vakiti”, 2016 seneyin Haziran ayına kadar devam ederken yaz dönemini kapsayan “Bu Sezon da yaz FOX da güzel”sloganı kullanılmaya başlandı. “Sen de Gel FOX’a!” sloganı ise Eylül 2016’dan 2018’e kadar kullanılmıştır. 2018’den günümüze kadar gelen süreçte ise “Bu yıl yeniden çok FOX” kullanılmaktadır.

FOX TV 2007 – 2019 SENESİ BELLEĞE KAZINAN DİZİ VE PROGRAMLARI

2007 Seneninden itibaren yayına başlayan FOX TV, Fatih Harbiye, Esaretim Sensin, Karagül, Kiraz Mevsimi, Muhteşem Asır Kösem, Şevkat Yerimdar, Unutma Beni, Vurgun, Zengin Kız Fukara Oğlan, Savaşçı , Bizim Hikaye gibi belleklere kazınmış bir hayli dizinin hane sahipliğini yapmıştır.

Bilhassa Haber kanalı olmasıyla iftihar eden FOX TV, Fatih Portakal’ın hafta içi sunumu ile en çok izlenen haber kanalıdır. Hafta sonları ise Gülbin Tosun haberleri FOX TV ekranlarından seyircilere aktarmaktadır. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Sabahları haberleri izleyicilere hem açıklayarak hem de haberleri aktararak en çok izlenen sabah programlarından biridir. İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal ortaklığı ile aktarılan seçim öncesi ve sonrası yayınlar Türk halkının tarafsız olarakdeğerlendirdiği en çok izlenen programları arasında yerini almıştır.

 

Unutulmayan müsabaka programları arasında, Gelinim Sensin, Gardrop Savaşları, Stil Avcıları sayılabilir. Son senelerin en sevilen yarışma programı ise Yaparsın Aşkım, Zuhal Topal ile sofrada ile FOX TV’nin kemik bir seyirci kitlesi bulunmaktadır. Bu sene en gözde FOX TV dizileri ise Kadın, Yasak Elma, Savaşçı, Bir Aile Hikayesi, Mucize Doktor sayılabilir.

Çağla Şıkel’in hafta içi her sabah modadan, sıhhate, yemekten magazine birçok konuda misafirleri ile ekranlardan evlere misafir olduğu programı Çağla ile Yeni Bir Gün kadınların vazgeçilmez programları arasında yerini aldı.

The Taste Türkiye, Temizlik Benim İşim, Dünya Avucunuzda , Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi , Efsane Aile gibi birçok programda dikkat çeken FOX TV programlarıdır.

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.