ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kanal D HD

İsim DTV HABER VE GÖRSEL YAYINCILIK A.Ş.
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 478 00 88
Adres http://www.kanald.com.tr

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2Kalan Süre : KONUK

Kanal D Yayın Akışı

KANAL D CANLI İZLE

Aydın Doğan tarafından kurulan Kanal D, Doğan Holding‘in bünyesindebarınan ve Türkiye’de yayın yapan ulusal bir tv kanalıdır. Test yayınına 16 Eylül 1993’te başlayan Kanal D normal yayın hayatına ise 1993’ün 19 Aralığında geçmiştir. Kanalın muhtevası magazinden dizilere, haber programlarından, müsabaka programları ve talk showlara kadar çok çeşitlidir. 2009 seneyin en çok izlenen tv kanalı ünvanını alan Kanal D Azerbeycan da da izlenebilmektedir. Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan ortaklığı ile kurulduğu bilinmektedir. Daha sonra Doğan medya grubuna tamamiyle geçmiştir. Kanal bu arada Euro D isimiyle Avrupa’veyahut açılmıştır. Romanya’da bir şubesi de bulunan Kanal D, D Plus, D Çocuk, D Max, Dream TV, Dream Türk gibi alt kanalları da buluşturmuştur.

Kanal D

Kanal D

DAHA ÖNCEKİ VE YENİ PROGRAMLAR

Kanal D kurulduğu ilk günden itibaren TV dünyasının bir hayli ehemmiyetli isimlerine programlar, tiyatro, sinema oyuncularından heyeti ehemmiyetli diziler, birbirinden eğlenceli yarışma programları ve klasikleşmiş talk show programlarına imzalamıştır. Unutulmayan dizileri arasında,Toy Cadı, hala devam eden Arka Sokaklar, Binbir Gece, Fırtına, Gümüş, Hırsız-Polis, Ihlamurlar Altında, Kod İsimi “Karışıklık”, Yabancı Güvey, Fatmagül’in Suçu Ne?, Yaprak Dökümü, Asi, Kuzey ve Güney, Çemberimde Gül Oya, Delil, Aşk-ı Memnu, Öyle Bir Geçer Vakit ki, Geniş Aile, Haziran Gecesi, Sultan, Kavak Yelleri gibi uzun soluklu yapımlara imzalamıştır.

HABER PROGRAMLARI

Mehmet Ali Birand’ın sunumuyla 32. Gün, Uğur Dündar’ın efsane programı Arena, Genç Bakış, Gün Arası gibi haber muhtevalı programlar, izleyicileri ile Kanal D sayesinde buluşmuştur. Kadir İnanır’ın, Fatma Girik’in gazeteciliğe soyunduğu haber programları sunduğu dönem de Kanal D ekranlarında yaşanmıştır. 

TALK SHOWLAR

Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show, Güneri Civaoğlu’nun her Pazar yaptığı kültür sanat talk showuŞeffaf Oda, Okan Bayülgen’in Cumartesi geceleri yaptığı Makine Talk showları unutulmaz Kanal D klasikleri arasında yerini almıştır.

GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMLARI

Esra Ceyhan`la gündüz kuşağı, seda Sayan’la Sabahların Sultanı, Cinemania kültür-sanat programı, Kokpit, Yaşasın hayat gibi gündüz kuşağı programları bilhassa kadınlar tarafından çok sevilerek izlenmiş Kanal D programlarıdır.

SPOR PROGRAMLARI

Kanal D, kurulduğu ilk günden bugüne kadar sporu imtiyazlı tutmuş, özellikle hafta sonu yayınlarında spora imtiyazlı yer vermiştir. 3. Devre,Spor Gündemi klasikleşmiş Kanal D spor programları olarak belleklere kazınmıştır.

MAGAZİN

Kanal D kurulduğu ilk senelerden itibaren Magazin dünyasına ayrı bir ehemmiyet vermiştir. Bilhassa hafta sonları sabah kuşağında Magazin programları yayınlanmıştır. Bu da Magazin Dismini daha da klasikleştirmiştir. Canlı Canlı, Dobra Dobra, Genç Magazin, Magazin D gibi bir hayli değişik isimlerle magazinin nabzını tutan Kanal D magazin dünyasında da her sene ödüle layık görülmüştür.

2019 YILI VE KANAL D

2018 seneye gelindiğinde Kanal D el değiştirdi. Türk televizyonlarının en iyi kanalları arasında yerini alan ve Doğan Medya Grubu’nun ilk göz ağrısı Kanal D Demirören Şirketler Grubu’na satıldı. 2011 seneninde Doğan Medya Grubu Milliyet ve Vatan gazetelerini aynı gruba satmıştı.

Çizgisi fazla değişmese de Kanal D, bu sene dizilerden çok program ağırlıklı devam etme kararı aldı. Yeni başlayacak Azize, Gösterişli Aşk, Yaralı Kuşlar, Kalpsiz İstanbul ve 14 sezondur oynayan Arka Sokaklar ile diziler devam ediyor.

 

Müge ve Gülşen ile 2.sayfa, Neler Oluyor hayatta ile magazin programı, Fatih Ürek’in sunduğu öğleden sonra kuşak programı Gelinim Mutfakta, Yılmaz Erdoğan’ın talebelerinin hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar, Kanal D ekranlarında izleyicileri ve sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.