ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Milyon Tv HD izle

İsim Arpej Yapım Yayıncılık Müzik A.Ş
Kategori Müzik
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 347 24 00
Adres http://www.milyontv.com

Milyon Tv Canlı izle  

2016 seneninde yayın hayatına başlayan Milyon TV, Arpej Yapım bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte. Gençlik kanalı olarak yayın hayatına başlayan ve müzik üzerine çok sayıda program ekrana getiren kanal, destekçi olduğu konserler ve etkinlikler ile isminden söz ettirmeyi muvaffak oldu. Kurulduğu dönemde, sponsor olduğu etkinlikler sayesinde çok kısa müddette popüler olan kanal, yayına başladığı günden beri, çizgisinden çıkmadan etkinlik ve sosyal mesuliyet projelerinde aktif olarak bulunmakta. Yayın akışında tamamiyle müzik ve gençlik programları ekrana getiren Milyon TV, ekrana getirdiği değişik tarzlar ve ülkelere ait kliplerle oldukça alaka çekiyor. İzleyicileri tarafından sıradan müzik kanallarından çok daha farklı görülen Milyon TV, bu özelliği sayesinde çok sayıda izleyicinin takdirini topluyor.

 

Türkiye için yayın lisansına sahip olan Milyon TV, Türksat 3A uydusundan yayın yapmakta. Uydunun kapsamı dahilinde, tüm Avrupa’ya erişen kanal, Avrupa’da da oldukça popüler. Kanal, programlarını Youtube üzerinden yayınlayarak, tüm dünyadan izleyicilerine erişmeyi muvaffak oluyor. Tüm yayınlarını şifresiz olarak Türksat uydusundan yayınlayan Milyon TV, fiyatlı televizyon platformlarında ve karasal yayında bulunmamakta.

 

Bilhassa farklı tarzı ve tüm dünyadan müzikleri ekrana getirmesi sayesinde beğeni ile izleyen kanal, pek çok şenlikten de canlı yayınlar yapmakta. Bilhassa Türkiye’de gerçekleştirilen müzik şenliklerine odaklanan kanal, hemen hemen tüm şenliklerde aktif olarak bulunuyor. Bunlara ek olarak, ara ara yurtdışındaki müzik şenliklerinden de yayın yapan kanal, müzik üzerine sohbet ve haber programlarını da ekrana getirmekte. Milyon TV, her sene düzenli olarak tertip ettiği “milyonfest” isminde bir müzik şenliğine de sahip.

Milyon Tv, en iyi festivalleri, en güzel müzik kliplerini izleyebileceğiniz, Müzik dünyası hakkındaki en güncel haberlere ulaşabileceğiniz, canlı performans programlarında sevdiğiniz sanatçıları izleyebileceğiniz Türkiye'nin yeni gençlik kanalıdır.  

Milyon Tv iletişim Bilgileri  

 

E-Posta: [email protected]

E-Posta: [email protected]

Telefon: 0212 347 24 00

Telefon: 0535 542 35 65

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.