ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

NTV HD Canlı izle

İsim NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 335 00 00
Adres http://www.ntv.com.tr/

NTV CANLI İZLE

Günümüzün en çok izlenen haber kanallarından biri de NTV’dir. 1996 seneninde Daha önceki Bursa milletvekili Cavit Çağlar tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin ilk haber kanalı olan NTV 7 gün 24 saat haber ilkesi ile yayın yapmaktadır. Televizyon sektörünün mihenk taşı NTV, tematik kanal uygulamasını Türkiye’de ilk uygulayan kanaldır. 1996’dan günümüze kadar NTV yayın hayatı süresince çeşitli müessese ve kuruluşlardan 850’yi aşkın ödülle ödüllendirilmiştir. Ocak 1999 seneninde Doğuş Yayın Grubu tarafından satın alınmıştır. 2004 seneninde Avrupa’da da yayın yapmaya başlayan kanal seyirci protföyünü oldukça geliştirmiştir. 16:9 ekran formatına NTV 23 Mart 2013’te geçmiştir. NTV ayrı olarak Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi mücadelelerini canlı olarak yayınlamaktadır. NTV için spor değişik bir ehemmiyet taşımaktadır. Bu yüzden takvimler 2008 senenini gösterdiğinde NTV Spor isminde spor kanalını da hizmete açmıştır.
İstanbul Balmumcu’da merkezi bulunan NTV, başta Ankara olmak üzere, İzmir’de, Diyarbakır’da ve Brüksel’de temsilcilikleri vardır. Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, APTN ENEX gibi dünyanın önde gelen haber ajansları ile Türk haber ajanslarını da izlemekte, haberlerini objektif olarak yayınlamaktadır.

NTV YAYIN AKIŞI

NTV; hafta içi ve haftasonu da dahil olmak üzere, gün boyu haber, haber program, kültür-sanat, ekonomi, hayat tarzı, spor ve belgesellere yer veriyor. Hafta sonunu ağırlıklı olarak spora ayıran NTV, bilhassa İspanya, Almanya futbol ligleri, NBA, Türkiye Basketbol Ligi, MotoGP gibi önde gelen spor organizasyonlarını ekranlara taşıyor.
Etraf başta olmak üzere sıhhat ve eğitim konularında yapmış olduğu yayınlar ve özel projeler, NTV`nin müessesesel kimliğinin ana hatlarından birini oluşturan sosyal mesuliyet şuuruna yaklaşımının somut örneklerini oluşturuyor.
NTV’de Yayınlanan Başlıca Programlar ise; Haber Merkezi, Gece Gündüz, Günlerin Getirdiği, Günün İçinden, Güne Başlarken, BBC Türkçe: Dünya Gündemi, Gece Bülteni, Medya Odası, Canlı Gaste, % 100 Futbol, Spor Aşkı, 90+ programlar sayılabilir.

NTV’Yİ FARKLI KILAN BAKIŞ AÇISI

NTV kurulduğu ilk günden itibaren çizgisini Amerika’nın CNN’i veyahut İngilizlerin BBC kanalında olduğu gibi haber çizgisinde tutmayı, yorumdan ziyade ağırlıklı olarak haberi doğru bir şekilde aktarmayı ilke edinen bir tv kanalı olmuştur. Bu da yaptığı tüm programlarda oldukça bariz bir ilke olarak karşımıza çıkmıştır.
Onun dışında NTV de sıra dışı programlara ve entelektüel programlar da dönem dönem bulunmuştur. Bunların başında Zor İşler, Tabiatta Tek başına, Avrupa’dan Anadolu’ya Lezzetler, Tadı amağım’da, İstanbul Kafası gibi programlar izleyici ile buluşurken, basın mensubu orijinli bir hayli programcı da politikadan spora birçok konuda NTV için program hazırlamıştır.

NTV HABER FARKLIDIR

Engellilere verdiği önem ve duyarlılığı ile de dikkat çeken bir kanal olan NTV, umudun, azim ve çalışmanın ne kadar önemli olduğunu engellilerin ağzından anlattığı programı “Yeter ki İste” 3 sezondur NTV’nin kemik programlarının arasında yerini almayı muvaffak oldu. Sultan Arınır’ın sunumuyla engelliler spordan sanata, bilimden edebiyata kadar geçirdikleri aşamaları engelli hayatlarına kattıklarını paylaşıyor, izleyiciye aktarıyor. Her Cumartesi günü “Yeter ki İste” NTV ekranlarında yerini alıyor.
Teknoloji, Bilim, insan hayatı, gezi ve Türk Mutfağı her dönem NTV için ehemmiyetli konu başlıkları olmuştur. Bu konulara en iyi örnek programlardan biri Türk İşi’dir. Bilim ve Teknolojinin Türk aklı ile buluşmasını konu alan birbirinden enteresan sıfırdan hurda parçalardan yapılan buluşların bulunduğu program Türk İşi oldukça beğenilen kendin yap tarzı bir niş program olarak klasikleşmiş ve NTV’nin unutulmazları arasında yerini almıştır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.