ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

DMCA

ceptentv.com sitesi internet üzerindeki televizyon kanallarını, embed kodları veya .m3u8 canlı yayın linklerini kullanarak kullanıcılara izletmeyi hedeflemiştir. İnternet üzerinden FTA (Televizyon ve radyo hizmetleri açık biçimde yayınlanır ve uygun alıcı donanıma sahip herhangi bir kişinin bir abonelik, diğer devam eden maliyet veya bir kerelik ücret talep etmeden sinyal almasına ve içeriği izlemesine veya dinlemesine izin verir.) olarak yayın yapan tüm televizyon kanallarını bir araya getirerek kullanıcıların tek site üzerinden tüm canlı tv kanallarını izlemesini sağlamaktayız.

Ceptentv.com sitesinde bulunan tüm kanallar FTA olarak yayın yapan kuruluşların yayınlarıdır. Telif hakları (logoları dahil), yayınların sahip olduğu kuruluşlara aittir.

Kamuoyuna duyurulur…

İçerik kaldırma ve telif hakkı bildirimi için İLETİŞİM sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.