ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TRT Spor HD izle

İsim Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Kategori Spor
Genel Merkezi Ankara
Telefon 0 312 463 43 43
Adres http://www.trt.net.tr/

TRT SPOR CANLI İZLE

Futbol, voleybol, basketbol, ve olimpiyat karşılaşmaları, spor programları, maç özetleri, spor haberleri, transfer haberleri ve daha fazlası! Kısaca Dünya ve Türkiye’de spora konusunda ne varsa hepsi bu kanalda. TRT Spor canlı izlemek için en doğru adrestesiniz. TRT hepimizin bildiği üzere Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin resmi kanalıdır ve vergilerimizle finanse edilmektedir. TRT Spor ise TRT kanalları ve radyo grubunun spor kanalıdır.

TRT aslında öncelikle spor yayınlarına yeniden grubun bir kanalı olan TRT 3 kanalında başlamıştır ancak artan alaka ve talepler üzerine bir spor kanalı kurma kararı alınmıştır ve öncelikle TRT Spor kanalı 2011 seneninde kurulmuştur. Spor yayınlarının TRT spor kanalına geçmesinin ardıdan ise TRT 3 kanalı başka bir formata evrilmiştir.

Bu kanalda diğer tüm TRT kanalları gibi Ankara’daki merkez stüdyolarından yayın yapmaktadır.

TRT SPOR YAYIN AKIŞI VE İÇERİĞİ

Kanal bütün spor dallarına yayın akşında yer verse de asal odak noktası ülkemizde de çok sevilen futboldur. Her hafta Spor Toto Süper Ligi‘ndeki maçların hemen peşinden maç özetlerinin yayınlandığı ve açıklandığı zengin futbol programları yayınlanır. Ekseriyetle Ersin Düzen’in hazırlayıp sunduğu futbol programlarında Ali Ece, Metin Tekin Zeki Önder Özen gibi futbolun duayen isimleri ara ara katılmakta ve değerli yorumlarda bulunmaktadır.

Beynelmilel maçlarda ise Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi maçları da vaziyete göre kanalda kendine yer bulmaktadır. Bunun dışında beynelmilel turnuvalar, FIFA maçları, Dünya Kupası maçları, Avrupa Kupası maçları ve daha bir hayli futbol etkinliğini TRT Spor yayın akışında bulabilirsiniz.

 

Futbol dışında da birçok dalı ve karşılaşmaları canlı yayınlayan TRT Spor‘da bilhassa olimpiyat oyunları yüksek reytingelre erişmektedir. TRT Spor’un yayınladığı ehemmiyetli bir diğer turnuva ise Kadınlar Basketbol Süper Ligi’dir. Kanal yalnızca kadınlar basketbol ligini yayınlasa da basketbol ve basketbol gündemi de kanalda kendine oldukça sık yer bulmaktadır.
Bunun dışında Efeler ligi ve İtalya kupası karşılaşmaları da anlık olarak TRT spor ekranlarından aktarılır.

Sezon sonları ve turnuvaların olmadığı vakitlerde ise sezonda oynanan heyecanlı maç özetleri ve son dakika transfer haberlerini yayınlayan kanalda ara sırada TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ TV olarak kullanılmaktadır. HD yayına ise 2014 seneyin Aralık ayında başlamıştır. Logosu ara ara değişse de son hali yukarıda gördüğünüz şekildedir.

Kendine hem uyduda hem de diğer platformda yer bulan kanalı sitemizden de izleyebilmektesiniz. Uydudan TRT Spor canlı yayını izlemek istediğnizde ise alıcınızı TÜRKSAT 3A uydusunun 11054 V 30000 3/4 frekansına veyahut Eutelsat 7A 10762 V 30000 5/6 frekansına ayarlamaınız gerekmektedir. Ayrı olarak Dsmart 86. kanal ve Digitürk 86. kanaldan da TRT Spor HD olarak izlenebilir.

TRT Spor Twitter Hesabı

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.