ceptentv.com uydudan yayın yapan tüm tv kanallarını canlı izleme kanal yayın akışı, belgesel, dizi ve film kanallarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Tv 8.5 izle

İsim Acun Medya
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 304 88 88
Adres https://www.tv8bucuk.com/

TV 8.5

Son vakitlerin en popüler kanallarından olan TV 8’in Acun Ilıcalı tarafından satın alınmasından sonra, shop 90 tv kanalı yerine TV 8.5 yayın hayatına başlamıştır. Ülkemizdeki futbol severler tarafından çok izlenen bu program bilhassa Dünya Kupası Elemeleri’nin yayınlanması ile çok sayıda izleyici kazanmıştır. Çok yeni bir kanal olmasına karşın çok sayıda izleyicisi bulunmaktadır. Şimdilerde sdece futbol değil değişik televizyon programları da yayınlanmaktadır. Özellikle TV 8’in sevilen programları olan Survivor gibi yayınların ekstraları bu kanal üzerinden gerçekleşmektedir. Özellikle bu dönemlerde bu kanal çok izlemekte ve reytinglerde ön sıralara kadar ilerlemektedir. Acun Ilıcalı televizyon hayatının en alt basamaklarından en üst basamaklarına kadar çıkması, bu kanalların başarısının en büyük sebepleri arasındadır. TV 8.5 Canlı izlemek için televizyondan Türksat, D-Smart ve Digitürk ile izleyebilirsiniz. Son zamanlarda Turkcell TV ile de anlaşma sağlanmış ve oradan da izlenmeye başlanmıştır. Sosyal medyada da bu kanalın sayfaları bulunmakta ve takipçi sayıları da oldukça fazla olmaktadır.

Boks gecesi, oynat bakalım, survivor panorama ve Magazin 8 programları en çok izlenen programları arasındadır. TV 8.5 İzle için televizyon dışında başka alternatifleriniz de bulunmaktadır. Tv kanalının kendine ait bir internet sitesi ve Acun Medya internet sitesi bulunmaktadır. Bunlar aracılığı ile de TV 8,5 izlenebilmektedir. Ayrı olarak bizim internet sitemizden de kaliteli yayın ile TV 8.5 Canlı Yayın izlemeniz olasıdır. Kanal önceleri yalnızca spor kanalı olarak bilinse de artık değişik konsepti bulunmaktadır. Özel mücadele yayınları da hali hazırda devam etmektedir. Yalnızca futbol değil, basketbol, boks gibi sporlara ait müsabakaları da bu kanaldan izleme olanağınız bulunmaktadır. Özel mücadeleler en çok bu kanaldan izlemektedir. Hanenizdeki televizyonunuzda TV 8,.5 kanalı yok ise hiç üzülmeyin. Bu kanalı izlemeniz için internetinizin olması yeterlidir. Bilgisayar, tablet, akıllı telefonlar aracılığı ile internet sitemizden bu kanalı ücretsiz olarak izleme olanağınız bulunmaktadır. Sadece bu kanalı değil ülkemizdeki hemen hemen tüm kanalları kaliteli ve sansürsüz bir şekilde her yerden izlemek istiyorsanız, sizleri internet sitemize çağrı ediyoruz. Sokakta, iş yerinde, her yerde yalnızca internetiniz ile canlı yayın izleyebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Dublaj Yabancı Korku Filmi | Full Film İzle Korkunç Dev (Ogre) | Türkçe Du...
Tukiyede Youtube, Twitter, Facebook, instagram ve Sosyal Medya Ne Olacak? Tukiyede Youtube, Twitter, Fac...
WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATSAPP’TA KAFALARI KARIŞTIRAN SORUN DÜZELTİLDİ! WHATSAPP GERİ ADIM ATTI, WHATS...

Son Yorumlar

DMCA.com Protection Status
Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden ceptentv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. ceptentv.com yayınlarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir.